Pagamintas, kad išlaikytų!

Kiekvienas Springfree batutas gaminamas iš aukščiausios kokybės medžiagų ir sukurtas taip, kad išlaikytų visas įmanomas apkrovas.

 

 

Kiek stiprus yra Springfree batutas?

Geriau Jums parodysim! Pažiūrėkite, kaip saugiausias pasaulio batutas atlaiko patikrinimą, kuris yra svarbiausias didelėms šeimoms.

Šeimos džiaugiasi Springfree metų metus

Springfree savininkai gali pasigirti tikrai ne vienų metų smagiais prisiminimais, susijusiais su saugiausiu batutu.

Apsauginis tinklas

FlexiNet apsauginis tinklas pagamintas iš specialios minkštos soft-touch medžiagos, kuri yra atspari plyšimui. Ši medžiaga yra išbandyta pagal dvigubai didesnius nei reikalaujama pramonės standartus, todėl gali atlaikyti net pačias atšiauriausias ir grubiausias sąlygas.

 

Palaikymo strypai

Pagaminti iš specialios medžiagos, kuri yra tris kartus patvaresnė už plieną. Iš šios medžiagos gaminami naujausi Boeing lėktuvai.

Rėmas

Rėmas padengtas trimis sluoksniais apsaugos nuo rūdžių. Kiekvienas rėmas yra išbandytas su 500 kilogramų apkrova, taip pat atskirai yra tikrinama kiekvieno rėmo kokybė prieš išleidžiant iš mūsų gamyklos.

Šokinėjimo paviršius

Springfree batuto paviršius sukurtas iš itin patvaraus geo-tekstilės audinio ir gali atlaikyti iki 700 kilogramų statinio svorio. SoftEdge dizainas reiškia, kad apsauga nuo smūgių sugeria iki 30 kartų daugiau smūgių nei įprastų batutų paminkštinimai. Išbandymų metu išlaikė daugiau nei 5000 valandų intensyvios saulės šviesos.

Netgi atšiauriausiomis sąlygomis

Springfree pagamintas kaip joks kitas ir atlaiko laiko išbandymus net pačiomis sudėtingiausiomis sąlygomis. Tai reiškia, jog galite jį palikti lauke visiems metams, net per lietų ar sniegą.

Kuriant iš naujo vaikų saugumo standartus

Kai Dr. Keith Alexander išstudijavo, kaip vaikai susižeidžia šokinėdami ant spyruoklinių batutų, jis suprato, jog reikia kažką keisti. Kaip inžinierius ir išradėjas jis žinojo, jog gali tai pakeisti!

Įsipareigojimas kokybei

Kokybė yra visa ko mes darome širdis. Mūsų batutai yra pagaminti mūsų pačių patalpose, kuriose kvalifikuotų specialistų komanda kruopščiai tikrina ir prižiūri kiekvieną proceso žingsnį, kad visi batutų komponentai atitiktų griežčiausius Springfree kokybės kriterijus.